1) LabVIEW Programlama Dilinin Başlıca Üstünlükleri Nelerdir?
LabVIEW grafiksel bir programlama dili olduğundan, görsel olarak kodlama yapmak; yazılım hakimiyetini ve yazılımın anlaşılabilirliğini artırmaktadır.
- Analiz ve algoritma kurma mantığına sahip herkes, kısa sürede temel LabVIEW uygulamaları geliştirebilmektedir.
- Kod hatalarının hızlıca giderilmesine olanak tanımaktadır.
- Güçlü alt yapısı sayesinde, test ve simülasyon çalışmalarında avantaj sağlamaktadır.

2) LabVIEW Eğitimi Almak İçin Neden Ludre Yazılım'ı Tercih Etmeliyim?
- Eğitim tamamlandıktan sonra, ücretsiz olarak 3 ay yoğun, 9 ay uzaktan destek vererek, müşterilerimizin eğitimden maksimum verimi alması sağlanmaktadır. 
- Türkiye'de ilk kez firmamızın ürettiği LabVIEW uyumlu yerli Veri Toplama Kartlarını (Data Acquisition) kullanarak çok sayıda uygulamalar gerçekleştirilmektedir.
- Eğitime gelen katılımcılara, eğitim sonunda Ludre Yazılım tarafından, katılım belgesi verilmektedir.
- Türkiye'nin önde gelen Savunma Sanayii kuruluşlarına, Üniversitelerine ve Endüstriyel alanda yer alan birçok firmanın tercihi Ludre Yazılım olmuştur. Dolayısıyla, en büyük güvencemiz müşterilerimizin bize sundukları güvendir. LabVIEW Eğitim  referanslarımıza buradan göz atabilirsiniz. 

3) LabVIEW Eğitimleriniz Nerede Gerçekleştirilmektedir?
Eğitimlerimiz; hem  firmamızın yer aldığı İstanbul'da, hem de talep edilmesi halinde eğitimi almak isteyen kurum/kuruluşların belirlediği yerlerde
gerçekleştirilmektedir.

4) LabVIEW Eğitimleriniz de Teorik Eğitimin Yanında Uygulamalı Eğitimde Veriliyor mu?
Elbette. Katılımcılar için özel hazırlanmış, Türkiye'de ilk kez firmamız tarafından üretilmiş LabVIEW uyumlu yerli Veri Toplama Kartlarımızın yer aldığı ''LabVIEW Analog ve LabVIEW Dijital'' Uygulamaları İçeren Eğitim Setlerimizle uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Eğitimde kullanılan setlerin  içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

5) LabVIEW Eğitimi Almak istiyorum. Eğitime Gelmeden Önce Setlerinizi Satın Almak Şart mıdır?
Hayır. LabVIEW eğitim setleri, eğitim sırasında firmamız tarafından katılımcılara dağıtılmaktadır. İsteyen katılımcılar eğitim tamamlandığında eğitim setlerini satın alabilmektedir. Firmamız eğitim sonrasında, katılımcıların bireysel çalışmalarına devam etmesi adına, eğitim setlerini satın almasını önermektedir

6) LabVIEW Eğitimi Almak İstiyorum. Eğitimin Gerçekleşmesi İçin Minimum Katılımcı Sayısı Nedir? Eğitimler Kaç Gün Sürmektedir?
Eğitimlerimizin gerçekleşmesi için tek katılımcı yeterli olmaktadır. Eğitim paketlerine göre kişi ve gün bazlı dağılımlar yan tarafta belirtilmiştir.

7) Kişi Başı Eğitim Ücretleriniz Nedir? Öncelikle eğitim fiyatlandırmamız, Ofis içi ve Ofis dışı olmak üzere iki farklı şekilde uygulanmaktadır. 
Firmamızın LabVIEW eğitimleri için uyguladığı fiyat politikası, kişi sayısından bağımsızdır. Örnekle açıklamak gerekirse; tek katılımcının günlük  ödeyeceği ücretle, 5 katılımcının günlük ödeyeceği toplam  ücret aynıdır. Dolayısıyla LabVIEW Eğitimlerinde, kişi sayısı gözetmeksizin günlük sabit  fiyatlandırma uygulanmaktadır. Eğitim ücretiyle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda belirtilen kanallarla iletişime geçebilirsiniz.
E-Mail: info@ludre.com.tr
      Tel: 0212 222 76 89 

8) LabVIEW Eğitim Paketlerini İncelerken ''Proje Doğrultusunda LabVIEW Eğitim'' Paketini Gördüm. Bu Paketin Diğer Eğitim   Paketlerinden Farkı Nedir? 
Vermiş olduğumuz eğitimlerin büyük bir kısmı Proje Doğrultusunda LabVIEW Eğitimleri'dir.  Bu eğitimin içeriği, belirtilen proje çerçevesinde hazırlanmaktadır. Katılımcıların belirlediği proje konusuna göre, eğitim takvimi belirlenmekte ve özel eğitim setleriyle çeşitli uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Eğitim tamamlandığında, ücretsiz olarak 3 ay yoğun destek ve 1 yıl uzaktan destek imkanlarıyla, katılımcılarımızın projelerini başarıyla tamamlamalarına yardımcı olmaktayız. 

9) LabVIEW Eğitimi Almadan, Eğitim Setleri ile Uygulamalar Yaparak Kendimi Geliştirebilir miyim?
LabVIEW eğitimi almayı tercih etmeyen müşterilerimiz, bireysel çalışmalarla kendini geliştirmek amacıyla eğitim setlerimizi satın almaktadırlar.   Sitemizde yer alan, Dijital ve Analog Eğitim setlerine ait uygulamalı videolarla temel seviyede LabVIEW öğrenebilmektedir. Bu eğitim setleri aynı zamanda,eğitimlerimizde katılımcılarımızın uygulamalar için kullandığı Dijital ve Analog eğitim setleridir.

10) LabVIEW Eğitim Setlerini Nereden Temin Edebilirim? Analog ve Dijital uygulamaları gerçekleştireceğiniz eğitim setlerimize   buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.